Klapka Focisuli Tata

"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is,és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis fellülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a megkönnyebbülés és a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre....."

2011.04.15

Csapataink bábolnára utaztak mindkét csapat célja a három pont megszerzése volt.

Bábolna:Németh,Komora,Popovics,Kozma,Pásztor,Bajcsy,Sallai,Gyécsek

Bednár,Tóth,Kállai

Edző: Csongrádi Péter

Tata:Bakos,Beyer,Lusztig,Szőllősi,Sümeg,Fehér,Holecz,Klausz,Ipi,Lipóth

Kósa

Edző: Soltész Attila

Az első félidőbe csapatunk uralta a játékot helyzeteket alakítottunk ki de a vezetést nem sikerült megszereznünk a szünet elött. Második félidőbe egy szép támadás után Holecz Gergő ívelte középre a labdát amire Kósa Sándor érkezett és megszerezte csapatunk első gólját.A gól után hatalmas lehetőség adódott csapatunk előtt hogy tovább nőveljük előnyünket de Kósa Sándor a kapu mellé gurított.Majd a 75' percben Lipóth Norbertet buktatták amiért a játék vezető büntetőt ítélt de itt meg kell említeni hogy a mérkőzés játékvezetője Miraki Gábor nagyon gyengén fújta a mérkőzést. A megítélt büntetőtt Kósa Sándor maga biztosan értékesítette ezzel be biztosítva csapatunk győzelmét.

U14

Bábolna-Tata: 1-2

Gratulálunk az u14-es csapatnak!

HAJRÁ TATA!

U12

U12-es csapatunk a Vértessomlót látta vendégül. A mérkőzés nagyon nagy arányú Tatai győzelemmel zárult. Gratulálunk az U12-es csapatnak.

Tata:Bakos,Horváth,Lusztig,Sümeg,Klausz,Fehér,Holecz,Kósa,Ipi,Lipóth,Beyer

Mérkőzés elején védőink megingását kihasználva a hazai csapat megszerezte a vezetést.A mérkőzés hátra lévő részébe átvette csapatunk az irányítást de a kihagyott helyzetek megboszulták magát és a hazai csapat 2-0 rá nővelte az előnyét. A második félidő jól indult számunkra Fehér László révén csökkenthetük volna hátrányunkat ha a mérkőzés játék vezetője Imrő jános ifj meg adja a találatott de lesre hivatkozva érvénytelenítette. A mérkőzés hátra lévő részébe helyzeteinket nem tudtuk kihasználni és a hazai csapat egy kontra támadásból próbált veszélyeztetni igaz kapusunk az első lövést hárította de a kipatanó labdára nem érkezett védő és a hazai csapat ezzel megszerezte 3-ik találatátt. Csapatunkba pályára lépett másod számú kapusunk Csaplár Attila ezúton is sok sikert kívánunk neki.

Hétvégén megkezdődött az utánpótlás bajnokság

Csapataink hazai pályán kezdték meg a bajnoki szereplést. Az igen erős környei együtest láttuk vendégül.

Tata: Bakos,Szöllősi,Lusztig,Sümeg,Klausz,Fehér,Holecz,Kósa,Ipi,Lipóth,

Szegedi(Horváth)

Környe Se: Schweininger,Bogyó,Velőti,Bus,Kulcsár,Agócs,Kese,Tatár,Szűcs,

Kovács,Bakonyi

Edző: Schöffer Antal

A mérkőzés jól indult számunkra a 12 ' percben Lipóth Norbert révén megszereztük a vezetést és 1-0 előnyel vonulhatunk az öltözőbe. Mivel a második félidőbe nem született több  gól csapatunk 1-0 győzelmet aratott a bajnoki tabella első helyén elhelyezkedő környei csapat ellen.